Eesti Ajalehtede Liit valis ajakirjanduspreemiate nominendid

Eile, 11. veebruaril valis Eesti Ajalehtede Liidu (EALL) žürii välja uudise, arvamuse, olemuse, parima noore ajakirjaniku, multimeedia ja parima venekeelse loo nominendid.

Noore ajakirjaniku preemiale kandideerivad kolm meie instituudi üliõpilast ja/või vilistlast: Madis Järvekülg Postimehes ja Sirbis kirjutatud lugudega, Juhan Lang Äripäevas kirjutatud lugudega ning Ann-Marii Nergi Eesti Päevalehes ilmunud lugudega.

Noore ajakirjaniku kategoorias esitati kokku 30 tööd. Preemiat annavad välja Tartu Ülikooli ajakirjanduse eriala 1984. aasta vilistlased ajakirjanikule tema viimase aasta väljapaistva töö eest. Preemia suurus on 1000 eurot ja sellele võis kandideerida kuni 25-aastane kirjutav ajakirjanik.

Võitjad tehakse teatavaks 6. märtsil Tallinnas Õpetajate majas toimuval pressipeol.

Loe täpsemalt EALL-i kodulehelt.