Meie instituudis on 4.-5. oktoobril külas Helen Cyrus-Whittle Nottinghamist

Helen on tunnustatud vaimse tervise valdkonna coachingu koolitaja ja treener. Ta  koolitab juhte ja praktikuid nii Suurbritannias kui ka mujal maailmas. Ta on oodatud külaline kõikidel teemat puudutavatel erialakonverentsidel.

Helen Cyrus-Whittle viib Tartus läbi koolitust “Coaching taastumise toetamiseks ja heaolu edendamiseks”.

5. oktoobril kell 9.00-12.00 toimub koolitusjärgne avatud üritus. Tegemist on interaktiivse kohtumisega, kus on võimalik osaleda ka meie instituudi töötajatel. Kohtumisel  saab Helenile esitada küsimusi Nottinghami vaimse tervise teenuste ja coachingu rakendamise kohta klienditöös vaimse tervise valdkonnas.

Kel huvi, palun registreerige end kohtumisele ja saatke oma küsimused: Dagmar.Narusson@ut.ee.