Andero Kalju

Tutvumistund: õppekava "Infoühiskond ja sotsiaalne heaolu"

Infoühiskond ja sotsiaalne heaolu kõlab keeruliselt, kuid peidab enda taga üldise sotsiaalse-ühiskondliku loomuga õppekava, kus on võimalik valida kahe laia suuna vahel. Sotsioloogia-infoteaduste pool on analüütilisem, vaatleb ühiskonda pigem suure pilguga. Sotsiaaltöö-sotsiaalpoliitika suund keskendub rohkem ühiskonna individuaalsele tasandile.

Kõlab põnevalt? Tule tutvumistundi ja räägime täpsemalt, millise õppurina sa erialale eriti hästi sobiksid, kuidas õpe toimub, millistele erialadele lõpetajad tööle asuvad ja palju muud põnevat.

Infoühiskonna ja sotsiaalse heaolu õppekava tutvumistund toimub 7. juunil kell 14-15 Zoomis. Kohtumise link on SIIN.

Loe õppekava kohta veebist: https://ut.ee/et/oppekavad/infouhiskond-ja-sotsiaalne-heaolu

Infoühiskond ja sotsiaalne heaolu
Tartu Ülikooli peahoone

Algas kandideerimine Tartu Ülikooli magistriõppesse ja ingliskeelsesse bakalaureuseõppesse