Andero Kalju

Tutvumistund: õppekava "Kogukondade arendamine ja sotsiaalne heaolu"

Kogukondade arendamine ja sotsiaalne heaolu, hüüdnimega KASH, annab tudengitele väga mitmekülgsed teadmised ning oskused. Õpe puudutab sotsioloogiat, (sotsiaal)psühholoogiat, sotsiaaltööd ja -poliitikat, aga ka inimgeograafiat ning sotsiaalset ettevõtlust. See on hea valik neile, kes juba kogukondadega töötavad. Kuid oluliseks sammuks ka neile, kes oma karjääri alles alustavad ja tunnevad, et indiviidilt indiviidile tasandil sotsiaaltöö jääb nende jaoks n-ö väikseks, kes tahaks suuremalt muutusi esile kutsuda.

Kuid milline on ikkagi elu selle õppekava tudengi jaoks – mida täpsemalt õpitakse, kui sageli tuleb koolis käia, kas see on päriselt kasulik? Kas see võiks olla aega ja pingutust väärt ka sinu jaoks?

Tule õppekava infoüritusele ja kuule kõige huvipakkuva kohta lähemalt.

Kogukondade arendamise ja sotsiaalse heaolu õppekava tutvumistund toimub 8. juunil kell 13-14 Zoomis. Kohtumise link on SIIN

Loe õppekava kohta veebist: https://ut.ee/et/oppekavad/kogukondade-arendamine-ja-sotsiaalne-heaolu

Kogukondade arendamine ja sotsiaalne heaolu
Tartu Ülikooli peahoone