/Unsplash

Instituudi uus kursus kutsub mänguhimulisi tudengeid õppima

Praktilise suunitlusega kursus “Meediapädevuste mänguline arendamine” toob kokku tulevased õpetajad, noorsootöötajad, ajakirjanikud ja kommunikatsioonispetsialistid. Vabaainena pakutava kursuse raames õpitakse üheskoos tundma laste ja noorte meediamaailma ning seda, kuidas juhendada lapsi mängude kaudu (sotsiaal)meedia teemade baaspädevuste osas.

Kursus lõppeb 13. mail 2024 praktilise projektiga DigiÄKK, kus tudengid õpetavad Tartu lasteaedade koolieelikutele läbi mänguliste tegevuste internetis ohutult toimetama.

Meediapädevuste mänguline arendamine (SVUH.00.263) on Tartu ülikooli tulevikuoskusi arendavate ainete loomise konkursi üks võidutöödest. Kursust loetakse konkursi tingimuste kohaselt vähemalt kolmel kevadsemestril. Vastutavateks õppejõududeks on Maria Murumaa-Mengel ja Inger Klesment.

Loe lähemalt ÕISist

Ühiskonnateaduste instituudi lõpuaktus 2024

Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi lõpuaktus toimub 18. juunil kell 15.00 Tartu Ülikooli peahoone aulas.
Pilt Tartu Ülikooli üliõpilasesindusest 2023. aastal.

Tule tudengi hääleks! – Tartu Ülikooli üliõpilasesindus kutsub kandideerima üliõpilasesindajaks

Ühiskonnateaduste instituudi tööandjate mess tuleb taas