Maali autoriks on kunstnik Asteria

Kunstnik Asteria maalinäitus „Tartu tunne“

1. veebruarist kuni 31. märtsini saab Lossi 36 teise korruse koridorides näha kunstniku Asteria maalinäitust Tartu tunne

Maalinäitus Tartu tunne avab ukse Tartu kunstniku ja tema kodulinna vahelisele erilisele suhtele. Tartu hingus on püütud kinni pintslitõmmete, värvide ja mustrite kaudu, mis annavad toretsevalt edasi Tartu vaimu. Kunstniku lähenemine on avatud ja spontaanne, järgides pintslitõmbe loomulikku kulgu. Asteria maalib nii vabas õhus kui ka mälupildi järgi, kasutades julget ja "visandlikku" maalitehnikat.

"Kõik ei pea olema alati perfektsuseni välja maalitud, lihtsuses on oma võlu. Ma väga nautisin seda protsessi, maalides maagilisi vaateid oma linnast ja mõeldes endamisi kõikidele eredatele mälestustele, mis mul Tartlannana ühe või teise kohaga seoses meenus. See, mida maalidel näete, ongi minu Tartu tunne," kirjeldab kunstnik oma värsket loomingut.

Asteria loomingut saab näha ka Instagramis.

Näituse avamine toimub 1. veebruaril kell 13.00.

Harmonia Universitatis

Õppeaasta viimane kontsert sarjas „Harmonia Universitatis“

suhtlussituatsioon Jakobi 2

Narvast kultuuripealinna keelekümblema