/Unsplash

Sotsiaalteaduskonna 30-aastaseks saamise tähistamine

Septembri alguses tähistame 30 aasta möödumist kunagise sotsiaalteaduskonna asutamisest Tartu Ülikoolis. Kolmkümmend aastat hiljem on just õige aeg kokku tulla tähistamaks teaduskonna arengut ning algust, mille alusepanijakas oli professor Rein Taagepera. 8. septembri ootab Johan Skytte poliituuringute instituut kõiki, kes moel või teisel on kunagise sotsiaalteadukonna või selle tänaste järeltulijatega seotud olnud.

Võta kursusekaaslased või kolleegid kokku ja tähistame seda olulist sündmust neljapäeval, 8. septembril Tartus. Kavas on suurkogu TÜ muuseumi valges saalis koos vilistlastega ning pidu korporatsioonis Ugala, oodata on mitmeid üllatusesinejaid!

Registreeri end tulijaks

PROGRAMM

8. september 2022

14:15 – 18:00 Toomemäel TÜ Ajaloomuuseumi Valges saalis, Lossi 25, Tartu

Põnevad esinejad, pilguheit ajalukku, ansambel Puuluup, kelle seas meie vilistlased. Taaskohtumine legendaarse Õ-Fraktsiooniga ja võimalus osaleda 1999. aasta sisseastumiseksamil.

13:15 Avame uksed ning veidi peale seda on kõiki tulijaid ootamas soe kohv ja tervituspokaal.

14:15 Anname avalöögi.

16:00 Toekas kohvilaud suupistetega.

18:00 Valge saali osa lõpp, peale mida on aeg end õhtuseks osaks valmis seada.

21:00 – 24:00 pidu korporatsioonis Ugala, J. Kuperjanovi 16, Tartu

Peole annab hoogu ansambel Nukker Kukeke. Muidugi on ka seal meie vilistlane. Lisaks üllatusesinejad ja avatud on korp! Ugala baar.

Nagu näete, me oleme kõikjal. Saame siis 8. septembril Tartus kokku ja vaatame koos, kas on veel alasid, mis meie poolt vallutamist vajavad.

Kohtume 8. septembril Tartus!

Lisainfo: Evelyn Pihla, evelyn.pihla@ut.ee

Harmonia Universitatis

Õppeaasta viimane kontsert sarjas „Harmonia Universitatis“

suhtlussituatsioon Jakobi 2