Pavel Danilyuk

Ühiskonnateaduste instituudi teadlased esinesid teaduskonverentsil Torontos

Torontos 25.–29. maini toimunud International Communication Associationi (ICA) aastakonverentsil esinesid mitmed ühiskonnateaduste instituudi teadlased.

Ajakirjandusprofessor Halliki Harro-Loidi uurimisrühma ettekanded keskendusid meedia- ja infovabaduse teemale riikidevahelises lõikes. Ajakirjandussotsioloogia teadur Signe Ivaski (TÜ/Masaryki Ülikool, Tšehhi) ettekanne käsitles Eesti ajakirjanike kogemusi veebipõhiste rünnakutega. Kommunikatsiooniuuringute kaasprofessor Sten Hansson harutas lahti poliitikute ründava retoorika võtteid ning nende mõju demokraatlikule arutelule.

Loe meie teadlaste ettekannetest ja konverentsist lähemalt Signe Ivaski artiklist, mis ilmus eesti uudiseid kajastavas Kanada veebiväljaandes Eesti Elu.

Simone Eelmaa kaitseb doktoritööd „The social categorization of sexual abuse“

23. aprillil kell 14.15 kaitseb Simone Eelmaa sotsioloogia erialal doktoritööd „The social categorization of sexual abuse“ („Seksuaalse väärkohtlemise ühiskondlik määratlus ”).
Teadushuvi

Värske teadusbaromeeter kinnitab Eesti elanike usaldust teaduse ja teadlaste vastu