Euroopa Sotsiaaluuringu andmete kasutamine riigi jaoks oluliste otsuste tegemisel

Sihtgrupp: väga erineva taustaga inimesed (alates kooliõpilastest kuni tippametnikeni ja teadlasteni, keda huvitab Euroopa Sotsiaaluuringu (ESS) andmete kasutamine)

Maht: 3-5 tundi (olenevalt sihtrühma profiilist ja soovidest)
Koolitustasu: kokkuleppel asutusega

Õppejõud: Mare Ainsaar, Ave Roots, Indrek Soidla

Eesmärgid: Tutvustada Euroopa Sotsiaaluuringu rahvusvahelise andmebaasi kasutamise võimalusi analüüsideks ja riigi arengu seiskohast oluliste otsuste tegemiseks.

Õpiväljundid:

Kursuse lõpetanu

• oskavab kasutada ESS andmeid ja teavad enda profiilile vastavaid ESS kasutusvõimalusi.

Sisu:

• Kuidas kasutada Euroopa Sotsiaaluuringu andmebaasi? - loeng;
  • Kuidas leida seni publitseeritud materjale? - juhendatud tegevus;
  • Mida näitavad senised andmed Eesti riigi arengu kohta? - loeng.
Autoriõigused koolituse ülesehitusele ja koolitusprogrammile kuuluvad Tartu Ülikoolile. Nende kasutamine Tartu Ülikooli kirjaliku loata on keelatud.

Doktoriõppe infotund: meedia ja kommunikatsiooni ning sotsioloogia erialad

Greenfluencer

Tartu Ülikooli veebikursus tulevastele greenfluencer'itele