Andero Kalju

Tutvumistund: bakalaureusekava "Ajakirjandus ja kommunikatsioon"

Ajakirjanduse ja kommunikatsiooni õppekava vast väga pikka tutvustust ei vaja, aga lühidalt – ühiskonnas on erinevates vormides avalik ja mitteavalik suhtlus alati toimunud. Õppekava aitab tudengitel selles suhtluses igal tasemel paremini osaleda ning seda ka mõista ja analüüsida.

Kas ajakirjanduse ja kommunikatsiooni erialale tulekuks peab olema kohe särav kommunikaator ja valmis kaamera ette astuma? Milline on kurikuulus erialakatse? Kes on kõige hirmutavam õppejõud? Mida kommunikatsioonijuht üldse teeb? Tule tutvumistundi ja räägime!

Tutvumistund toimub 6. juunil kell 13-14 Zoomis. Kohtumise link on SIIN.

Loe õppekava kohta veebist: https://ut.ee/et/oppekavad/ajakirjandus-ja-kommunikatsioon

Ajakirjandus ja kommunikatsioon BA
Tartu Ülikooli peahoone

Algas kandideerimine Tartu Ülikooli magistriõppesse ja ingliskeelsesse bakalaureuseõppesse