Andero Kalju

Tutvumistund: õppekava "Ühiskonna ja infoprotsesside analüüs"

Ühiskonna ja infoprotsesside analüüs on Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi õppekava, mis koondab analüüsivaldkonnas tippspetsialistina töötamiseks vajalikke võtmepädevusi. Ühelt poolt toetab seda kogu analüüsiprotsessi veelgi lähem tundmaõppimine, teiselt poolt ühiskonnateoreetilised teadmised, et tulemusi ka üha enam andmestuvas ühiskonnas tõhusalt tõlgendada.

Milline on elu selle sessioonõppekava tudengi jaoks? Milline on sisseastumine, kuidas valmistuda magistriõppeks, millised on nõudmised?

Infotund annab kõigile nendele küsimustele ja paljudele teistele vastused.

Ühiskonna ja infoprotsesside analüüsi õppekava tutvumistund toimub 8. juunil kell 15-16 Zoomis. Kohtumise link on SIIN

Loe õppekava kohta veebist: https://ut.ee/et/oppekavad/uhiskonna-ja-infoprotsesside-analuus

Ühiskonna ja infoprotsesside analüüs
Tartu Ülikooli peahoone