Veebruaris alustab tasuta koolitus õpetajatele

13. veebruaril alustab koolituse "Lapse subjektiivne heaolu hariduses" esimene õppesessioon. Koolituse eesmärk on arendada õpetaja pädevusi, mis on vajalikud õpilase heaolu arvestava õpikeskkonna arendamisel.

Koolitusel uuritakse üheskoos madala koolirõõmu asjaolusid. „Eesti lapsed on rahvusvahelises PISA-testis väljapaistvad, ent madala koolirõõmuga. Madalat erialast väärtustatust on väljendanud ka õpetajad rahvusvahelises TALISe uurimuses. Sellel kursusel uurime üheskoos mõlemapoolse madala koolirõõmu asjaolusid ning loome  laste ja õpetajate perspektiivi arvestava visiooni heaoluloovast koolist,” ütles koolituse õppejõud, sotsiaalpoliitika dotsent Dagmar Kutsar.

Koolitusel õpitu aitab kaasa õpetaja professionaalsele enesearengule, teadvustades õpetaja ja õpilase subjektiivse heaolu aspekte ning annab teadmuse, mis toetab õpetaja enesearengut ja kompetentsi õpikeskkonna arendajana.

Koolitus on tasuta.

Registreerimise tähtaeg 31. jaanuar.

Rohkem informatsiooni koolituse kohta leiab ÜTI koolituskalendrist.

Lisainfo: Regina Lapp, regina.lapp@ut.ee, tel 737 6596