Webinaril käsitletakse e-õppe, sulandatud õppe ja kontaktõppe voorusi ja vajakuid

Kui efektiivne on IKT vahendite kasutamine õppetöös? Mil määral asendab e-õpe tavapärast kontaktõpet? Kuidas näevad IKT vahendite vajalikkust õppijad, kuidas õppejõud? Ega vidinad, kellad ja viled süvenemist sega?

6. detsembril kell 16 algaval ühiskonnateaduste instituudi webinaril käsitletakse e-õppe, sulandatud õppe ja kontaktõppe voorusi ja vajakuid.  Stuudios jagavad oma kogemusi Tiiu Taur ja Indrek Soidla,  Martin Noorkõiv vahendab tudengite ootusi, Eno Tõnisson toob mängu tõsisema massikursuse loomise ja haldamise problemaatika, Rein Murakas täiendab juttu oma perspektiivist. Vestlust juhib Kadri Ugur.

Reaalajas on vaatajal võimalus küsimusi esitada, logides Youtube`i ning kasutades live chat akent. Kõik ühiskonnateaduste instituudi webinarid on kanalil järelvaadatavad ja kommenteeritavad (valige webinaride esitlusloend).

Sotsiaalteadustest huvitatud vaatajal soovitame lülitada TÜ ühiskonnateaduste instituudi Youtube'i kanal oma tellitud kanalite hulka. Nii olete kursis iga kuu esimesel teisipäeval kell 16 räägituga. NB! Järgmine webinar toimub erandkorras 10. jaanuaril 2017.

TÜ ühiskonnateaduste instituudi webinaridel  käsitleme ühiskonna ja selle uurimisega seotud teemasid, mis võivad huvi pakkuda  õpetajatele, õpilastele ja laiemale avalikkusele. Webinarides kõnelevad ühiskonnateaduste instituudi õppejõud ja teadlased oma uurimisteemadest lihtsas ja arusaadavas keeles. Seega on webinarid hea lisamaterjal ühiskonnaõpetuse õpetajatele ja õpilastele, kes soovivad tulevikus õppida sotsiaalteadusi.