Autor:
/Unsplash

Õppides infovastupidavuse põhimõtteid tugevdad ja kaitsed oma organisatsiooni

Informatsioon on võim, aga ainult juhul, kui oskad seda kontrollida ja ennetada valeinfost tulenevaid ohtusid. Infovastupidavuse mikrokraadiprogrammi raames õpetatakse parandama organisatsioonide ja kogukondade vastupanuvõimet valeinformatsioonile ja mõjutustegevustele. 

Infokorratuse riskidega puutuvad kokku nii avaliku kui erasektori spetsialistid ja juhid. Kui puuduvad oskused valeinformatsiooni hindamiseks ja sellega toimetulekuks, on nii indiviidid kui organisatsioonid avatud rahalistele kaotustele ja mainekahjule. Seetõttu on infopädevus vajalik kõigile alates õpetajatest, ajakirjanikest ja kommunikatsioonispetsialistidest kuni kodanikuühiskonna aktivistide ja tippametnikeni. 

Mikrokraadiprogramm on tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on läbitav kahe semestri jooksul. Infovastupidavuse programmi raames läbitakse kolme ainet: „Infovastupidavus“, „Küberhügieeni sotsiaalsed aspektid“ ja „Kommunikatsioon erinevate auditooriumitega“. Tulemuseks omandad teoreetiliste ja praktiliste oskuste baasi, mis aitab küberriskide vastu kaitsta nii ennast kui oma organistatsiooni ja sellega seotud osapooli, luues tänu sellele turvalist inforuumi ja tõhusamat kommunikatsiooni.

Uuri lisa ja kandideeri kuni 21. augustini! 

Kas leidsite vajaliku informatsiooni? *
Aitäh tagasiside eest!
rattur sügises

JÄRELVAATA: kas inimeste rohenügimine on demokraatlik?

Tehnoloogiainstituudi teadlased

Õiglase Ülemineku Foorumil räägitakse tööstuse tulevikust ja paindlikust tööjõuturust

Anna-Kati Pahker kaitseb doktoritööd „Measuring industrial modernity in comparative perspective, 1900–2020“

14. novembril kell 12.00 kaitseb Anna-Kati Pahker meedia ja kommunikatsiooni erialal doktoritööd „Measuring industrial modernity in comparative perspective, 1900–2020“ („Tööstusliku modernsuse mõõtmine 1900–2020, võrdlev perspektiiv“).