Autor:
/Pexels

Kandideeri ühiskonnateaduste instituudi mikrokraadiprogrammidesse kuni 26. jaanuarini

Ühiskonnateaduste instituut koondab õppekavu ja programme, mis hõlmavad ajakirjanduse ja kommunikatsiooni, sotsioloogia ja infoteaduste teemasid. Mikrokraadiprogrammid annavad täiskasvanud õppijale võimaluse valida kitsamaid valdkondi, sihtida konkreetseid aineid ning omandada vajalikke pädevusi paindlikult ja mõtestatult. 

Kuni 26. jaanuarini saab kandideerida kolme instituudi mikrokraadiprogrammi ja kahte valdkonnaülesse programmi, mis on mõeldud heaolu edendamise, informatsiooni haldamise ja kestlike praktikatega tegelevatele spetsialistidele.
 

„Kestlik ühiskonnakorraldus ja harjumuste kujundamine“ - uus mikrokraadiprogramm 

Annab ülevaate tasaarengu ideestikust, tutvustab sotsiaalsete praktikate rolli jätkusuutliku ühiskonnakorralduse saavutamisel ja arendab oskusi muuta või luua uusi kestlikke praktikaid.

Uuri lisa ja kandideeri


„Süsteemne infojuhtimine“ - uus mikrokraadiprogramm 

Tutvustab organisatsiooni juhtimise käigus tekkiva dokumentatsiooni haldamise põhimõtteid ning valmistab ette mõistma ja tõhusalt juhtida infot, tagades sellega organisatsiooni turvalisuse ning vastavuse õiguslikele nõuetele ja organisatsiooni eesmärkidele.

Uuri lisa ja kandideeri


Mikrokraadiprogramm „Ebavõrdsuse kujunemine ja heaolu“

Programmi käigus saab ettevalmistuse heaolu ja ühiskonna mitmekesisuse, sh ebavõrdsuse mõistmiseks ja mõtestamiseks ning teadmisi heaolu mõõtmise viisidest, heaoluallikatest, sotsiaalsetest institutsioonidest ja rühmadest. Samuti antakse programmis sotsioloogilisi teadmisi sotsiaalse diferentseerumise ja ebavõrdsuse tekke kohta.

Uuri lisa ja kandideeri


Mikrokraadiprogramm „Lapse õigused ja heaolu“

koostöös Tartu Ülikooli õigusteaduskonnaga

Programm annab lastekaitse- ja sotsiaalõiguse praktikutele võimaluse täiendada end kõrgharidusõppes, omandada uusi teadmisi lapsekesksest lähenemisest ning õppida koos teiste lastekaitsehuvilistega.

Uuri lisa ja kandideeri


Mikrokraadiprogramm „Maailmapoliitika ja mõjutustegevus“

koostöös Tartu Ülikooli J. Skytte poliitikauuringute instituudiga

Maailmapoliitika ja mõjutustegevuse mikrokraadiprogrammiga saad põhjaliku ülevaate informatsiooniga manipuleerimise protsessidest ja nende võimalikest mõjudest. Lisaks saab selgeks valdkonnas kasutatav terminoloogia nagu „desinformatsioon", „valeinfo", „kuriinfo" ja „strateegilised narratiivid".

Uuri lisa ja kandideeri
 

Kas leidsite vajaliku informatsiooni? *
Aitäh tagasiside eest!

Mikrokraadiprogramm „Kestlik ühiskonnakorraldus ja harjumuste kujundamine“

Mikrokraadiprogramm „Kestlik ühiskonnakorraldus ja harjumuste kujundamine“
üti

JAGATUD MEEDIAHARIDUS: ÕPILASEST DIGIMENTORIKS